Specyfiką drzwi ukrytych, nazywanych też zlicowanymi, jest to, że nie widzimy tutaj ościeżnicy, a skrzydło tworzy jedną płaszczyznę ze ścianą. Ościeżnica zostaje schowana w ścianie, dzięki czemu praktycznie jedynymi elementami świadczącymi, że w danym miejscu znajdują się drzwi, są klamka oraz cienka szczelina między ścianą a skrzydłem drzwiowym.
Pamiętaj jednak, aby decydując się na drzwi ukryte koniecznie przemyśleć kwestię listew i ościeżnicy a także kierunku otwierania (na zewnątrz lub do środka).

Listwę przypodłogową ZEROMUR można wypełnić różnymi materiałami tj. płytką ceramiczną, spiekiem, parkietem, winylem, spiekiem 4 generacji, szkłem, płytami akrylowymi, szkłem polimerowym i wieloma innymi. Takie zestawienie idealnie pasuje do nowoczesnych i stylowych wnętrz. 

Nasze listwy cokołowe dedykowane są zarówno do ścian murowanych, jak i ścian z płyt gipsowo-kartonowych. Do ścian murowanych polecamy zastosowanie listwy cokołowej ”15 z płetwą”, a do ścian z płyt G-K zalecamy listwy cokołowej ”13” bez płetwy. 

Więcej na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.sekretdrzwi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane

Góra