• Poznaj nasze drzwi

Sekret drzwi jest liderem w produkcji aluminiowych ościeżnic ukrytych w ścianie w technologii profili aluminiowych, oraz drzwi do współczesnych wnętrz.
 
Sekret drzwi to zespół młodych, kreatywnych oraz pełnych energii ludzi. Nasza wiedza i umiejętności w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami dają gwarancje najwyższej jakości produktów. Wykorzystując najnowsze oprogramowanie w dziedzinie projektowania oraz urządzenia CNC jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość w swojej dziedzinie. Poza tym chcąc sprostać wymaganiom klientów ciągle poszerzamy naszą ofertę zarówno o nowe produkty, jak i możliwości wykończenia naszych drzwi.

Naszą główną dewizą jest zadowolenie klienta.
Projekt ościeżnicy aluminiowej Sekret drzwi to interpretacja obecnych trendów, ale również spojrzenie w przyszłość i otwarcie na nowe wizje - łatwość zmian, możliwości indywidualizacji to innowacyjność.
W ofercie Sekret drzwi posiadamy dwa rodzaje ościeżnicy: otwierana do środka i na zewnątrz, przy zachowaniu wizualnego efektu licowania ze ścianą. W przypadku różnych kierunków otwierania zachowana jest ta sama widoczna wysokość drzwi od strony zlicowanej.
System Sekret drzwi to również zlicowane ze ścianą drzwi, które są idealną propozycją dla wszystkich poszukujących nowatorskich rozwiązań w aranżacji współczesnych wnętrz. Jest to produkt charakteryzujący się nowoczesnym designem, gdzie ościeżnica aluminiowa ukryta jest w ścianie i staje się integralną jej częścią.
System Sekret oferuje całkiem nowe podejście do drzwi, które oprócz swojej normalnej funkcji zyskały nowe możliwości. Są już nie tylko zwykłym oddzieleniem pomieszczeń, ale również nadają stylu wnętrzu, w którym się znajdują, Sekret drzwi to indywidualizm możliwy do osiągnięcia w każdym miejscu, gdzie zostaną zamontowane.
Sekret drzwi oferuje kompletne rozwiązanie - ościeżnica ukryta w ścianie posiada wszystkie elementy, które spełniają swoją funkcję już od samego montażu aż po długoletnią eksploatację.
Sekret drzwi to luksus, na który Cię stać.Nasza ościeżnica

- wykonana w 100% z aluminium, z profili wielokomorowych, dzięki temu wykazuje dużą sztywność, trwałość i stabilność,

- do osadzenia w ścianie murowanej jak i z płyt G-K,

- minimalna grubość ściany wymagana do osadzenia ościeżnicy to 7,5 cm,

- dwa rodzaje profili ościeżnicowych, umożliwiających licowanie na jednej ścianie drzwi otwieranych w przeciwnych kierunkach (otwierane na zewnątrz/do środka).

tapeta-9.jpg
Nasze skrzydło drzwiowe

- bezprzylgowe,

- w konstrukcji ramowej wykonane z kratownicy mdf,

- możliwość wyboru, kierunku otwierania drzwi (otwierane na zewnątrz lub do środka pomieszczenia).

Strony-otwierania.jpg
Nasze akcesoria

- zawiasy niewidoczne, regulowane w 3 płaszczyznach, dzięki temu skrzydło drzwiowe możemy otworzyć w wychyleniu do 180°,

- zamek magnetyczno-mechaniczny z blachą zaczepową (WC, Yalle, Klucz, Klamka - do wyboru) -  gwarantuje ciche i komfortowe użytkowanie oraz nowatorski design bez wystającej zasuwki,

imageimageimageimage

- uszczelka gumowa, trwała, estetyczna w łatwy sposób montowana do aluminiowej ościeżnicy (biała lub szara - kolor do wyboru),

- siatka montażowa używana do zespolenia ościeżnicy ze ścianą murowaną oraz zapobiegająca pękaniu ściany,

- grunt, który umożliwia pomalowanie aluminiowej ościeżnicy farbą ścienną lub obłożenia tapetą,

- kotwy montażowe do ściany murowanej / GK,

- belki montażowe,

- narożnik do łączenia profili ościeżnicowych.

Baner-do-opisu.jpg