Drzwi Sekret 4.2

System Sekret drzwi to zlicowane ze ścianą drzwi, które są idealną propozycją dla wszystkich poszukujących nowatorskich rozwiązań w aranżacji współczesnych wnętrz. Jest to produkt charakteryzujący się nowoczesnym designem, gdzie ościeżnica aluminiowa ukryta jest w ścianie i staje się integralną jej częścią.
System Sekret oferuje całkiem nowe podejście do drzwi, które oprócz swojej normalnej funkcji zyskały nowe możliwości. Są już nie tylko zwykłym oddzieleniem pomieszczeń, ale również nadają stylu wnętrzu, w którym się znajdują, Sekret drzwi to indywidualizm możliwy do osiągnięcia w każdym miejscu, gdzie zostaną zamontowane.

Sekret drzwi oferuje kompletne rozwiązanie – ościeżnica ukryta w ścianie posiada wszystkie elementy, które spełniają swoją funkcję już od samego montażu aż po długoletnią eksploatację.

W zestawie – oprócz aluminiowej ościeżnicy i skrzydła drzwiowego – znajdują się również takie akcesoria jak:
– zawiasy niewidoczne, regulowane w 3 płaszczyznach, dzięki temu skrzydło drzwiowe możemy otworzyć w wychyleniu do 180°,
– zamek magnetyczno-mechaniczny z blachą zaczepową
(WC, Yalle, Klucz, Klamka – do wyboru)
–  gwarantuje ciche i komfortowe użytkowanie oraz nowatorski design bez wystającej zasuwki,

– uszczelka gumowa, trwała, estetyczna w łatwy sposób montowana do aluminiowej ościeżnicy (biała, czarna lub szara – kolor do wyboru),

– zestaw siatek montażowych używanych do zespolenia ościeżnicy ze ścianą murowaną oraz zapobiegających pękaniu ściany,
– grunt, który umożliwia pomalowanie aluminiowej ościeżnicy farbą ścienną lub obłożenia tapetą,

– kotwy montażowe do ściany murowanej / GK,
– belki montażowe,
– narożnik do łączenia profili ościeżnicowych.

Góra